КВАРТИРА В ЖК ``КРИШТАЛЕВІ ОЗЕРА``

Задача: Отримати простору квартиру з  комфортним набором приміщень: кухню з великим обіднім столом, затишну вітальню, робочу зону, спальню з гардеробом та туалетним столиком.

Теплый мінімалізм на 60-ти метрах

``Дизан створює культуру. Культура формує цінності. Ценності визначають майбутнє.`` - Роберт Л. Петерс

Історія та рішення.  Апартаменти знаходяться в новому будинку в зеленому районі Києва та мали стандарне планування з маленькою кухнею, вітальнею, темним коридором, ванною та спальнею.

В оформленні квартири дизайн не доміную над людиною, а створює гармонічний та затишний інтер’єр, який відображає індивідуальність власників. В палітрі переважають пастельні сірі відтінки з контасними акцентами теплої бежевої палітри.

Біля панорамного вікна на кухні проектовано подіум. Тут можна зустрічати світанок з чашкою ароматної кави чи використовувати як ландж-зону для спілкування з друзями.

Спальня лаконічна по наповненню, темні глибокі акценти у вигляді темного текстилю та чорних підвісів біля кроваті. Сюди інтегрована гардеробна з відкритою системою зберігання і проста в реалізації. Вихід в персональну ванну кімнату з просторою душевою.

Щоб грамонто використати всю площу квартири, всі м’які і корпусні меблі були розроблені спеціально для проекту.

Простір наповнений усіма необхідними функціями для життя та відпочинку, а м’яке розсіяне освітлення придає необхідні акценти та настрій усім зонам.

Розташування: м. Київ
Площа: 62 м.кв