DAGROUP — design&architecture

SCHÖNER WALD

EN RU ua ES
Написати нам
SCHÖNER WALD

SCHÖNER WALD

«Schöner Wald» — спільна робота з архітектурною студією над проектом в Австрії. Це будинок для відпустки. Тут можна чудово провести час з компанією або усамітнитися в комфортній атмосфері. Будинок розташований подалі від цивілізації. Матеріали не нові: бетон, скло, дерево.

Робота над цим проектом полягала в тому, як зробити його «непомітним» для оточуючих. Будинок розташований в лісі незвичайної краси, тому дизайн не може бути яскравим і зухвалим, а повинен буквально розчинятися в природі.

Ми хотіли щоб всі, хто приїжджає сюди, відчували емоції єднання з природою. Основним завданням було зберегти це почуття і в архітектурі, лише доповнивши «мазками» з предметів цивілізації і сучасними технологіями.

Незважаючи на начебто простотий дизайн будинку, він вийшов красивим і приємним, затишним і продуманим.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект