DAGROUP — design&architecture

M&D

EN RU ua ES
M&D

M&D

Мета проекту - створити комфортний сучасний інтер'єр і спокійну атмосферу для сім'ї з чотирьох осіб. Це завдання з декількох складових. По-перше, дизайн повинен бути практичним: простір організовано так, щоб його легко було підтримувати в чистоті, забезпечити багато місця для зберігання одягу та речей, розмістити технічну зону. По-друге, дизайн повинен гармонійно поєднувати вид з вікон і інтер'єр всередині. Тут важливо було не проігнорувати навколишнє середовище, адже унікальний міський пейзаж був однією з причин придбання житла в цьому місці. Квартира знаходиться в тихому центрі Києва, на вулиці Ділова і має захоплюючий вид на стадіон Олімпійський.

І як театр починається з вішалки, так планування цієї квартири почалося зі створення дитячої. M і D - імена хлопчиків, яким потрібна була простора спільна кімната.

Натуральні матеріали ми поєднували в атмосфері мінімалізму.

Не дивлячись на те, що чорний камінь навряд чи асоціюється з затишною атмосферою сімейної квартири, він підходить і подобається клієнтам, підкреслює їх індивідуальність і не зашореність поглядів. А акцентні меблі з горіха додають відчуття теплоти та розкоші.