DAGROUP — design&architecture

M&D

EN RU ua ES
Написати нам
M&D

M&D

Мета проекту - створити комфортний сучасний інтер'єр і спокійну атмосферу для сім'ї з чотирьох осіб. Це завдання з декількох складових. По-перше, дизайн повинен бути практичним: простір організовано так, щоб його легко було підтримувати в чистоті, забезпечити багато місця для зберігання одягу та речей, розмістити технічну зону. По-друге, дизайн повинен гармонійно поєднувати вид з вікон і інтер'єр всередині. Тут важливо було не проігнорувати навколишнє середовище, адже унікальний міський пейзаж був однією з причин придбання житла в цьому місці. Квартира знаходиться в тихому центрі Києва, на вулиці Ділова і має захоплюючий вид на стадіон Олімпійський.

І як театр починається з вішалки, так планування цієї квартири почалося зі створення дитячої. M і D - імена хлопчиків, яким потрібна була простора спільна кімната.

Натуральні матеріали ми поєднували в атмосфері мінімалізму.

Не дивлячись на те, що чорний камінь навряд чи асоціюється з затишною атмосферою сімейної квартири, він підходить і подобається клієнтам, підкреслює їх індивідуальність і не зашореність поглядів. А акцентні меблі з горіха додають відчуття теплоти та розкоші.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект