DAGROUP — design&architecture

L-KVARTAL APARTMENT

EN RU ua ES
Написати нам
L-KVARTAL APARTMENT
L-KVARTAL APARTMENT

L-KVARTAL APARTMENT

Усе почалось с чорно-білої фотографії, відзнятої з вікна нового об'екту в ЖК «L-квартал». На знімку було місто — таке, як воно є насправді: не ідеальне, але рідне. Цей вид став потужним поштовхом та ковтком натхнення. Стало зрозуміло, що невелика квартира на одного, яку необхідно створювати, — не просто житло, а справжнє місце сили. Затишне лігво, егоїстичний простір, місце, де можна бути собою. Віддалене, кулуарне, відокремлене, неодмінно чорне і фактурне.

У цій квартирі все не так, як повинно бути за правилами — тут навіть немає окремої кімнати. Але в ній цілий світ: особистий і глибокий.

Тут немає зайвого прикрашення — прості, мінімалістичні, геометричні форми закликають бути самим собою, у своєму світі. Іноді темному, але завжди затишному. У світі, де можна жити вільно в своїх поривах. Жити і любити себе.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект