DAGROUP — design&architecture

KVARTET APARTMENT

EN RU ua ES
Написати нам
KVARTET APARTMENT

KVARTET APARTMENT

БІЛА КВАРТИРА ДЛЯ ПОДРУЖНЬОЇ ПАРИ

Коли робота втомлює, а тіло жадає розслаблення і естетичного задоволення, білий — ідеальний колір. Також це єдиний комфортний колір для власника квартири.

Нашим завданням було зробити просторе приміщення «розумним» і затишним, щоб було достатньо місця для зберігання речей і відпочинку.

Ми демонтували всі міжкімнатні перегородки, поміняли місцями спальню і вітальню, відмовилися від ідеї передпокою, перенесли ванну кімнату і замінили стіни, що залишилися, склом. У ванній використовували дзеркала, щоб виправити форму. Обрали незвичні світильники, які є справжнім витвором мистецтва. Ми об'єднали різні варіанти білих текстур з натуральним каменем та деревом.

Кінцевий результат можна висловити одним словом — любов.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект