DAGROUP — design&architecture

HOUSE-D

EN RU ua ES
Написати нам
HOUSE-D

HOUSE-D

Для оздоблення стін будинку ззовні, ми обрали клінкерну плитку з використанням особливої ​​технології випалу і додаванням вугілля до складу. Її переваги: ​​висока морозостійкість і низький рівень вологопоглинання. Колір, який ми вибрали, також не випадковий, він гармонує з навколишнім середовищем і подобається замовнику. Будинки з такого матеріалу виглядають сучасно і в той же час мінімалістично. Ми не стали накривати терасу, а використали маркізу щоб зберегти легкість і створити гру тіней. Ну і, звичайно ж, захистити вітальню від сонця в літню спеку. Маркіза для тераси керується за допомогою шнурового механізму і дуже проста і зручна в експлуатації. Тканина без будь-яких зусиль рухається по спеціальних направляючих, що в лічені секунди дозволяє закрити всю терасу. Маркіза для тераси встановлена ​​на алюмінієві стійки, які спеціально створені для цієї системи і дуже органічно виглядають в комплексі. Тент виконаний з високоміцного текстилю, який стійкий до зношування і вигоряння на сонці.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект