DAGROUP — design&architecture

FLAMINGO

EN RU ua ES
Написати нам
FLAMINGO

FLAMINGO

Це спільний проект приватної вілли в Панамі. Надихнувшись фауною цього унікального місця на березі Атлантичного океану Центральної Америки, ми назвали проект «Фламінго» і використовували в обробці різні відтінки рожевого. Тут прекрасна природа і хочеться максимально проводити час на вулиці, так що викликом було зробити будинок таким, в якому було б так само добре, як і поза ним.

Замовник - цінитель мистецтва, і цей проект - частина його колекції, а також місце експозиції картин і скульптур.

Інтер'єр рясніє відтінками однієї палітри, а планування ретельно продумана з урахуванням розташування картин і скульптур з колекції. У підсумку, приміщення не виглядають захаращеними, хоча в будинку є абсолютно все, що потрібно для комфорту, багато місця відведено для системи зберігання. В обідній зоні будинок має великі вітражні вікна в підлогу, що дозволяє повністю інтегруватися з вулицею. З огляду на те, що тут теплий і вологий клімат, а температура рідко опускається нижче 24 градусів, при створенні дизайну ми вирішили використовувати велику кількість рослин і квітів в екстер'єрі, які будуть наповнювати будинок ароматом.

Також особливу увагу приділено системі природної вентиляції і захисту від сонця через південне розташування вілли.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект