DAGROUP — design&architecture

AUTOGRAPH

EN RU ua ES
Написати нам
AUTOGRAPH

AUTOGRAPH

У кожному проекті є своя точка відліку: перше враження від клієнта, від місця, ... Цей проект розпочався давно, як і знайомство з замовником. До цієї квартири у нас був спільний проект для кафе, так що смак і бачення господарів будинку були вже відомі.

Завдання, які стояли при створенні цього проекту: розмістити сім'ю з 4 чоловік і собаки, при цьому, у кожного повинен бути свій куточок, приватна зона, 3 спальні на невеликій площі цієї квартири в 70 м. кв. Також, ми зі свого боку, дуже хотіли організувати зону для зустрічі з друзями на барбекю і спільний перегляд кінофільмів. З точки зору дизайну, проект повинен бути універсальним і подобатися трьом поколінням родини.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект