DAGROUP — design&architecture

ANDY APARTMENT

EN RU ua ES
Написати нам
ANDY APARTMENT

ANDY APARTMENT

Чорний або білий - дилема цього проекту

Як часто ми запитуємо думки друзів і близьких, але потім все одно робимо по-своєму - така ж історія була з цим проектом. І ми раді вибору клієнта, адже, по-перше, йому тут жити, і чорний колір не «тисне» на нього, а по-друге, квартира дуже світла і має неправильну форму. А контрастне поєднання кольорів в даному розташуванні допоможе вигідно підкреслити складний простір.

У цій квартирі ми використовували досить звичне поєднання білого і чорного, але за допомогою цих же кольорів підкреслили унікальність приміщення. За допомогою геометричних фігур контрастних кольорів проект вийшов лаконічним, у ньому залишилося місце для фантазії.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект