DAGROUP — design&architecture

Vladimirskaya

EN RU ua ES
Написати нам
Vladimirskaya

Vladimirskaya

Проект офіс для компанії - лідера українського юридичного ринку в судовій практиці більше 10 років. Офіс компанії - це не тільки простір для креативного юридичного мислення, а також експозиція робіт українських художників і скульпторів. Підтримка талановитих представників сучасного українського мистецтва - невід'ємна частина філософії компанії.

Офіс розташований в історичній частині Києва, на вулиці Володимирська. Це нова частина існуючого офісу компанії. І нашим основним завданням в дизайні було підтримати настрій інших приміщень офісу, донести філософію компанії. А також втілити в життя архітектурні та функціональні завдання, поставлені клієнтом.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект