DAGROUP — design&architecture

Parus

EN RU ua ES
Написати нам
Parus
PARUS

Parus

Будівля розташована в центрі Києва, в БЦ «Парус». Завдяки переплануванню ми змістили робочий простір до вікон, позбувшись від непотрібних дрібних кабінетів; створили просторий кабінет для керівника з великим столом для переговорів і диванної зоною.

У дизайні використовували сірі, світлі кольори. В ході демонтажних робіт виявилася красива текстура бетону на несучих колонах, яку ми підкреслили освітленням і текстурою природного каменю на стінах.

Оскільки окремого місця для спілкування команди на теми, що не відносяться до роботи, не знайшлося, цю зону ми організували в їдальні, створивши великий стіл за нашими ескізами.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект