DAGROUP — design&architecture

DLIGHT

EN RU ua ES
Написати нам
DLIGHT

DLIGHT

DLIGHT — це шоурум для компанії по виробництву світла. Звичайно, неможливо розкрити всі правила і красу роботи зі світлом на 30 квадратних метрах в приміщенні без єдиного вікна. Але це стало таким собі викликом, як в таких умовах продемонструвати покупцю можливості і філософію компанії, зробити на перших погляд непридатне ні для чого технічне приміщення місцем, в якому цікаво і комфортно перебувати.

Якщо говорити про технічну частину дизайну, ми показали основні правила і сценарії освітлення: акцентоване і розсіяне, зоноване і центральне, рівень та температуру світла.

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект