DAGROUP — design&architecture

Brewtiful

EN RU ua ES
Написати нам
Brewtiful

Brewtiful

Це особливе місце, адже замовники професійно займаються тренінгами «Як відкрити свій ресторан і кафе». Вони точно знали, який продукт вони хочуть створити. Наше завдання - втілити це в архітектурі.

Кафе знаходиться Києва по вул. Лютеранська. Це місце, де люди зустрічаються кожен день поговорити і просто добре провести час за чашкою кращої кави або келихом вина. BREW - заварювати і «брю» - сухе - така загадка прихована в цій назві. Мета - створити атмосферну кав'ярню для «своїх» улюблених, сусідів, знайомих і друзів. Цю загальну з замовником мету ми переслідували в створенні інтер'єру, продукту і сервісу. Тільки талановитий бариста, якісні зерна, обладнання та матеріали.

Багато корисної інформації про відкриття BREWTIFUL можна почитати на https://t.me/bureaubusinessideas

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект