КВАРТИРА В 33 М.КВ

Перша квартира часто буває значно меншою, ніж фантазії про неї. Проте, як кажуть, розмір не має значення, й отримати затишне сімейне гніздечко хочеться всім, не залежно від площі апартаментів.

История и решения

На створення інтер’єрів нас надихають люди, їх звички та захоплення. Молодій креативній парі хотілось подарувати острівок гармонії та спокою, тому тонкою червоною лінією крізь весь інтер’єр проходить тема Японії. На це вказують безліч нюансів: розсувні двері, рослинні мотиви, схід сонця на картині, що проглядається с будь-якого місця інтер’єру, природні та натуральні матеріали.

Етнічні мотиви створюють простір для релаксу, творчості та філософії.

Квартира вийшла дуже комфортною та функціональною – в ній немає нічого абсолютно декоративного, кожний елемент відіграє важливу роль. Саме завдяки цьому, на 33 кв.м. вийшло розмістити окрему спальню, кухню-студію, робоче місце, санвузол та невеликий коридор.

Мы композиційно зав’язали вхідну групу з кухнею за допомогою меблів, що остаточно об’єднало всі зони квартири, столову розмістили на підвіконні в кухні, а повноцінне робоче місце з письмовим столом  60*110 см облаштували в спальні.