DAGROUP — design&architecture

Profile

EN RU ua ES
Написати нам
Profile

DA GROUP — студія дизайну інтер'єрів, яка знаходиться в Києві. Ми створюємо і реалізовуємо проекти будинків, квартир, готелів, офісів, кафе, ресторанів в Україні і по всьому світі.

МЕНШЕ І КРАЩЕ — девіз компанії.

Наша місія полягає в тому, щоб при оптимальному бюджеті і термінах робіт дати нашим клієнтам краще. Ми цінуємо співпрацю на всіх рівнях і пишаємося створенням хорошої роботи від концепції до супроводу. Ми завжди шукаємо нові захоплюючі завдання, цікаві ідеї, щоб підтримати вас нашим творчим внеском і допомогти отримати комфортний сучасний простір з використанням нових технологій і матеріалів .

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Давайте обговоримо ваш проект