DAGROUP — design&architecture

Philosophy

EN RU ua ES
Philosophy

ПРО ДИЗАЙН

Кожен проект і місце — це набір унікальних характеристик. Тому будинок завжди особливий, як кожен клієнт і навколишнє середовище. Ми прагнемо відкривати та вдосконалювати ці характеристики щоб краще інтегрувати кожен проект в своє місце і зробити його відображенням бажань клієнта. Ми віримо, що при складанні всіх деталей, ми отримуємо щось більше, ніж суму його частин. І ми знаємо, що необхідно зробити, щоб досягти цього, як створити сучасний і практичний будинок.

Less is more. Ми дотримуємося цього девізу створюючи інтер'єри і предмети меблів. Ми піклуємося про матеріали, їх текстури, тактильні відчуття, довговічність, зручність використання, екологічність.КЛІЄНТ І АРХІТЕКТОР

Ми знаємо про Вас часом більше ніж Ви, що Вам зручно, як починається ранок, з яких кроків, рухів. Ми знаємо, як приготування кави перетворити в кращий момент всього дня, куди покласти ваші шкарпетки.

Наше життя - це не тільки низка подій і завдань, це емоції. Сьогодні Ви веселі і хочете проводити час в галасливій компанії, а завтра — закритися наодинці з собою.

Ми вважаємо, що створити будинок — це значить створити простір, який вбирає в себе весь спектр складних психологічних особливостей.

Проте, ми не вважаємо, що завдання архітектора втілити в життя всі побажання клієнта. Завдання — почути, зрозуміти і створити простір, про який клієнт навіть не мріє.ПРО СВІТЛО, КОЛЬОРИ, МАТЕРІАЛИ

Ми вибираємо матеріали ретельно, один за іншим, уважно і повільно через діалог з клієнтом. Ми думаємо про те, як використовувати кожен матеріал: дерево, камінь, метал, бетон.

Наші інтер'єри монохромні, а фарбами його наповните Ви: любов'ю, сумом, довірою, підтримкою, увагою.

Ми дбайливо ставимося до освітлення. Це як вода, вона гарна в міру. У великих кількостях це потоп, який змиває усе навколо. Світло — це завжди акцент на моменти та деталі.

DAGROUP