DAGROUP — design&architecture

Philosophy

EN RU ua ES
Написати нам
Philosophy

ПРО ДИЗАЙН

Кожен проект і місце — це набір унікальних характеристик. Тому будинок завжди особливий, як кожен клієнт і навколишнє середовище. Ми прагнемо відкривати та вдосконалювати ці характеристики щоб краще інтегрувати кожен проект в своє місце і зробити його відображенням бажань клієнта. Ми віримо, що при складанні всіх деталей, ми отримуємо щось більше, ніж суму його частин. І ми знаємо, що необхідно зробити, щоб досягти цього, як створити сучасний і практичний будинок.

Less is more. Ми дотримуємося цього девізу створюючи інтер'єри і предмети меблів. Ми піклуємося про матеріали, їх текстури, тактильні відчуття, довговічність, зручність використання, екологічність.КЛІЄНТ І АРХІТЕКТОР

Ми знаємо про Вас часом більше ніж Ви, що Вам зручно, як починається ранок, з яких кроків, рухів. Ми знаємо, як приготування кави перетворити в кращий момент всього дня, куди покласти ваші шкарпетки.

Наше життя - це не тільки низка подій і завдань, це емоції. Сьогодні Ви веселі і хочете проводити час в галасливій компанії, а завтра — закритися наодинці з собою.

Ми вважаємо, що створити будинок — це значить створити простір, який вбирає в себе весь спектр складних психологічних особливостей.

Проте, ми не вважаємо, що завдання архітектора втілити в життя всі побажання клієнта. Завдання — почути, зрозуміти і створити простір, про який клієнт навіть не мріє.ПРО СВІТЛО, КОЛЬОРИ, МАТЕРІАЛИ

Ми вибираємо матеріали ретельно, один за іншим, уважно і повільно через діалог з клієнтом. Ми думаємо про те, як використовувати кожен матеріал: дерево, камінь, метал, бетон.

Наші інтер'єри монохромні, а фарбами його наповните Ви: любов'ю, сумом, довірою, підтримкою, увагою.

Ми дбайливо ставимося до освітлення. Це як вода, вона гарна в міру. У великих кількостях це потоп, який змиває усе навколо. Світло — це завжди акцент на моменти та деталі.

DAGROUP

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Давайте обговоримо ваш проект