DAGROUP — design&architecture

Home

EN RU ua ES
Написати нам
Home
СТУДІЯ ІНТЕР'ЄРНОГО ДИЗАЙНУ

Наша специализація

РОЗРОБЛЯЄМО ПРОЕКТИ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ ДЛЯ БУДИНКІВ, КВАРТИР, РЕСТОРАНІВ, КАФЕ, ОФІСІВ

Кожен проект - це набір унікальних характеристик, які залежать від клієнта, місця, функцій, бюджету, термінів на реалізацію. Ми індивідуально підходимо до вирішення поставлених завдань, прагнемо відкрити і вдосконалити всі складові, щоб краще інтегрувати кожен проект в своє місце і зробити його відображенням бажань клієнта.

Після роботи з нами, ви отримуєте комплект візуалізацій, креслень із зазначенням площі покриттів і специфікацій матеріалів, меблів, освітлення. Ця «інструкція» дозволить отримати і реалізувати проект в такому вигляді як він був задуманий, уникнути переробок, зберегти час і гроші, а в підсумку отримати сучасний, якісний ремонт, який буде актуальним довгий час.

З нами ви отримуєте проект, де кожен предмет і деталь узгоджується одина з іншою. Менше і краще - девіз, якому слідуємо.

СТВОРЮЄМО ПРЕДМЕТИ МЕБЛІВ І ОСВІТЛЕННЯ

Ми прагнемо зробити кожне приміщення унікальним. Розробляючи світильники і предмети меблів, ми відкриваємо для себе нові можливості розкрити архітектуру щоб підкреслити унікальність місця, зробити його особливим. Нам подобається працювати з простором і формами, спостерігати, як всього лише один правильно підібраний предмет може змінити сприйняття місця.

Ми надихаємось природою, новими технологіями і сучасністю при розробці дизайну. Надеємо перевагу природним матеріалам: дереву, камінню, металам, натуральним тканинам і глині. Життя - це мистецтво і кожен предмет навколо - це предмет мистецтва. Ми прагнемо оточувати себе кращими речами. Це продиктувало прагнення створювати предмети інтер'єру.

Наші товари Ви можете придбати, написавши нам.

РЕАЛІЗОВУЄМО ПРОЕКТИ «ПІД КЛЮЧ»

Ми одержимі красою, увагою до деталей і шукаємо того ж в наших підрядників. Ми працюємо з командами, які прагнуть до найкращих результатів, є фахівцями в своїй вузькій сфері: роботі з деревом, металом, камінням, сфері IT, постійно стежать за розвитком галузі. Протягом 9 років наша команда проектує і створює простір, в якому мріють жити.

При замовленні проекту «під ключ» ви уникнете поїздок по десяткам магазинів, які запропонують сотні варіантів. Ми підготуємо комерційні пропозиції у прямих постачальників і представників брендів, які дотримуються термінів і надають хороші ціни.

Присутність нас при проведенні ремонтних робіт, надасть Вам можливість униктути сотень питань з боку будівельників. Дозволить пройти всі стадії ремонту без стресу, так як ми відповідаємо на питання будівельників, складаємо і контролюємо графіки виконання робіт.

96

проектів

76

клиентів

9

років досвіду

 

Давайте обговоримо ваш проект

КОШТОРИС ПРОЕКТА ДО ПОЧАТКУ РОБІТ

При запуску нового проекта фінансові витрати не завжди можуть бути комплексно та об’єктивно оцінені ... Тому від нас Ви отримаєте кошторис повної реалізації пропозиції перед початком робіт, включаючи вартість матеріалів, робіт, освітлення, меблів , декору та ін.

 

ПОЕТАПНИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ

Проект складається з ряду етапів, які слід організувати та виконати в правильному порядку, щоб уникнути втрат часу, переробок та загального хаосу. Ми створимо графік роботи, включаючи покроковий план всього проекту, який позбавить цих клопотів. План проведе Вас через весь процес, Ви зможете отримати потрібні матеріали в потрібний час щоб закінчити роботу найбільш ефективно.

 

АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН НА НАСТУПНІ 10 РОКІВ

Ми створюємо сучасний дизайн, але з поглядом у майбутнє. Для цього відслідковуємо тенденції, вивчаємо нові технології та матеріали; обираємо лише високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби. Ми дбаємо про деталі, щоб з роками ремонт продовжував виглядати так само свіжо і сучасно, як і в перший день.

 

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ

Наш дизайн збільшує комерційну вартість вашого майна. Це дозволить згодом вигідно продати.

 

НАПИСАТИ НАМ

Давайте обговоримо ваш проект